strona g��wna produkty sklepy o nas kontakt english deutsch brennabor
treking miasto dla dzieci sk�adane

O nas
  Brennabor to historyczna niemiecka marka rowerów, której początek istnienia datuje się na rok 1892.  Brennabor-Werke Gebr Reichstein, później Brennabor-Werke AG z siedzibą w Brandenburg an der Havel www.brennabor-brb.de  -   została założona przez braci Adolfa, Hermanna i Carla Reichsteinów. Firma oprócz rowerów produkowała samochody, motocykle oraz wózki dziecięce. Brennabor był sprzedawany na całym świecie. Do 1930 r. była jedną z  największych fabryk produkujących  rowery  w Europie.  Działalność firmy została przerwana z wybuchem II Wojny Światowej. Nasza firma z dumą przywraca legendę do życia. 


      Firma FHMM Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Działalność produkcyjno-handlową rozpoczeliśmy od ekspansji rynków zachodnioeuropejskich. Z dużym powodzeniem sprzedajemy nasze rowery w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii mocno zaznaczając tamtejszy rynek historyczną marką.

           Wieloletnia obecność na tamtejszych rynkach nauczyła nas jednej najważniejszej rzeczy - Doskonała jakość to zadowolenie klienta. Przez  jedenaście lat naszej działalności, która była i nadal stanowi dla nas duże wyzwanie - ciężką pracę ale też ogromną satysfakcję - umacnialiśmy swoją pozycję metodami partnerstwa i współpracy. Współpracy z kontrahentami opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

           Doświadczenie zdobyte w minionych latach pozwala nam w pełni dostosowywać naszą ofertę do potrzeb i wymagań klientów. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rowery dla każdego. Począwszy od rowerków dziecięcych, młodzieżowych, poprzez miejskie, a na trekkingowych kończąc.

          Już od trzech lat oferujemy nasze produkty na polskim rynku rowerowym. W naszym kraju widzimy spory potencjał wymagających i świadomych swojego wyboru klientów.

          Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie naszej sztandarowej marki BRENNABOR